Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
Ale prosty ! jak dla mnie to pryszcz. 40 pkt murowane :D:D:D:D:D trzeba bylo sie uczyc a nie włoczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test humanistyczny był prosty wszystkie odpowiedzi do zadań zamkniętych można było znaleźć w tekście matematyczno przyrodniczy byl bardzo trudny to raczej wyglądało na maturę podstawową a nie test gimnazjalny ale prawda jest taka że ten kto się przygotowywał do tego egzaminu to go dobrze napisał najbardziej mi szkoda tych, którzy kiepsko się uczą teraz to będzie ciężko się im dostać nawet do zawodówki czy budowlanki ale nie można się też martwić na zapas do klas LO będą zaniżone progi i to jest pewne powodzenia jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojadę do kuratorium i się spytam czy osoba, która to wymyśliła, paliła marihuanę lub inne gówno.. żal .Ale kurna, radioaktywne biedronki i mszyce z wysypiska śmieci?!?!?! Słyszelisćie kiedyś o radioaktywnych bioedronkach? O__________________O . To niezwykle pasjonujące. Takie ważne dla naszego życia, że zaraz popuszczę w gacie. Od radioaktywnych biedronek i mszyc zależy nasz żywot... Porąbało ich! PO prostu brak słów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystraczyło się uczyć przez całe 3 lata, a nie teraz płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e przezywacie bo zescie wkuwali 3 lata ksiazke na pamiec a jak trzeba bylo pomyslec i ogarnac to juz wielkie problemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co wam powiem. Ogólnie jestem dobrą uczennicą. Uczestniczyłam w olumpiadach przedmiotowych z chemii, geografii i fizyki więc myślałam, że test nie będzie dla mnie jakimś wiekszym problemem. a tu co się okazuje? Patrząc na te zadania myślałam ,że pomylili testy i dali nam maturalne.. kompletna katastrofa.. Jestem załamana, moje plany o lubelskim Staszicu legły. Cieszę sie jednak,że nie jestem sama. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będę miała ok 35 pkt z tego, co sobie teraz policzyłam. To i tak nieźle. Jedyne, co moge powiedzieć o tym teście: RZEŹ. Kogoś nieźle musiało trzepnąć w trakcie układania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Wami.. Ten test to była jakaś porażka.. Zastanawiam się czy to był egzamin gimnazjalny czy jakiś posrany quiz! Jak zobaczyłam te zadania to myślałam że zaraz pójdę do komisji i powiem że miał być MATEMATYCZNO-przyrodniczy a nie Chemiczno-Fizyczny.. Węgiel? Niczego innego nie mogli wymyślić..?! Praktycznie sama FIZA! Zakładałam że jeżeli będzie już coś z tego przedmiotu to chociaż wzory podadzą! A tutaj nic!. A z tymi biedronkami to już sobie chyba żarty stroją.. Radioaktywne? Nie no joke.. I jeszcze drapieżne.. Pff.. To są jakieś kpiny. Nastawiałam się na to że będzie trudno, ale nie aż tak.. Liczę na to, że jeżeli nie tylko mi poszło tak źle to obniżą jakoś wymagania do szkół i wszyscy dostaniemy się tam gdzie chcemy.. W każdym bądź razie życzę wszystkim powodzenia na jutrzejszym egzaminie. I liczę na to, że nie wyskoczą mi z jakimiś drapieżnymi i radioaktywnymi biedronkami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym słowem egzaminatorów po*****o..... oni chyba nie układali egzaminu dla gimnazjum... k***a jak wyszłam po egzaminach to całą droge przeklinałam i płakać mi się chciało.. teraz można tylko pomarzyć o wymarzonej szkole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze komisja CKE poczyta sobie wypowiedzi gimnazjalistów i wyciagnie wnioski. Co jeszcze wymyślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa oni raczej mają to w du*** dla nich to obojętne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno i pol metra mułu. ci co to pisali chyba sami sie tego węgla nazarli .i pojeba.ło im sie w tych durnych łbach. przez te cudowne biedronki i czajniki moje marzenia z dostaniem sie do jakiegokolwieg dobrego liceum sa niewielkie. oczywiscie licze na to ze te progi obniza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pewne za rok dadzą banalny test co by odkupić swoje winy. Szczerze to był to test bardzo trudny dla mnie a jestem uczniem piątkowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa pojeb.ni Ci ludzie! skad mamy wiedziec o jakis radioaktywnych biedronka czajnikach? Nie mam zamiaru jak bd gotowac wode liczyc za ile ona mi sie zagotuje! Z wczesniejszych lat byly duzo latwiejsze baaa banalne.. Apeluje do tych ludzi ze zanim cos napisza niech pomysla a nie radioaktywne biedronki daja:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebi.scie poszło! z 1pkt będzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wcześniej przeczytałam ' uczyłeś się 3 lata to wszystko banalne' czy coś takiego . nic bardziej mylnego.! Uczyłam się i to nie najgorzej i co .? dupka że tak powiem wyciągnę ledwo 35 ptk ;x osoby które piszą iż test był banalny to chyba z myślą 'byle było 20' wielki szacun dla tych układających test ... bo wymyśliliście najtrudniejszy jaki był ;p jesteście lepsi niż operon...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko i na temat .Nie jestem dobrym uczniem , ale przeciętnym. Umnie w szkole nawet tak zwani Kujoni mieli problemy , A wy Z TEGO OKE ZASTANÓWCIE SIE NAD SŁABSZYMI UCZNIAMI A NIE KU*RWA NAD ZADANIAMI Z CIPY WYTRACONYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajcie, nie był taki trudny. To był test na inteligencje i zdrowy rozsądek. Ja nic sie nie uczyłem a bede miał 44 pkt bo odpowiedzi widziałem ;D. Nie ma co lamentowac teraz. życze powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzałam te dwa testy, z czystej ciekawości i w ramach relaksu pomiędzy nauką do matury. Muszę przyznać, że polski był b. prosty. Pytania zamknięte - każdy kto umie czytać znajdzie odpowiedź w tekście. Otwarte też raczej standardowe, jedno trochę zmylające - streszczenie fragmentu nr 1, faktycznie można było nie doczytać i streścić nie to co trzeba. Sztuki nigdy nie lubiłam, ale zawsze są jakieś pytania więc można to przyjąć. Rozprawka - banał. Dali Wam totalne pole do popisu, nie trzeba mieć żadnej wiedzy, żadnej przeczytanej lektury żeby to napisać. Jeśli chodzi o mat-przyr no to hmmm... ciężko mi to oceniać, bo jestem ścisłowcem, zdaje maturę z bio i chem (obie rozszerzone) więc trudno się zdystansować i przypomnieć sobie, czy umiałabym to zrobić 3 lata temu. Co do zamkniętych to się nie wypowiadam, bo wydają mi się łatwe, sporo geografii a to akurat przedmiot, przy którym wystarczy trochę pomyśleć i zawsze można coś wykombinować. Wiedzy szczególnie tu nie potrzeba. Zadanie z fizyki (czajnik) łatwe, o ile ktoś się nauczył wzorów. Ja się z fizyki w gimnazjum nic nie uczyłam bo wzory były przy zadaniu, więc pewnie bym nie zrobiła Izotop węgla - fakt, to jest w liceum, ale jak dla mnie zadanie proste - wprowadzenie wyjaśniało o co chodzi, a trzeba było wyłącznie odczytać wartość z wykresu. Jak ktoś w warunkach stresowych potrafi się skupić to nie powinien mieć problemu. Ogólnie część humanistyczna - prosta. Mat-przyr - jak dla gimnazjum może za trudna. Wprawdzie zadania do zrobienia, przypuszczam, że w warunkach domowych każdy z Was by sobie z nimi poradził. Ale stres związany z samym egzaminem + panika wynikająca z pojawieniem się zbyt wielu zadań na wyższym poziomie robi swoje. Na pewno nie macie się czym przyjmować, jak widzę niewielu jest pyszałków którzy chwalą się swoimi wynikami. A to oznacza, że licea obniżą swoje progi, w końcu kogoś muszą tam przyjąć. Także głowa do góry! Pozdrawiam i życzę powodzenia na językowym PS. Mimo wszystko mam nadzieję (tylko się nie złośćcie ;P) że CKE wyżyło się w tym roku na gimnazjalistach i maturka będzie prosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxx1 napisał:
test humanistyczny był prosty wszystkie odpowiedzi do zadań zamkniętych można było znaleźć w tekście matematyczno przyrodniczy byl bardzo trudny to raczej wyglądało na maturę podstawową a nie test gimnazjalny ale prawda jest taka że ten kto się przygotowywał do tego egzaminu to go dobrze napisał najbardziej mi szkoda tych, którzy kiepsko się uczą teraz to będzie ciężko się im dostać nawet do zawodówki czy budowlanki ale nie można się też martwić na zapas do klas LO będą zaniżone progi i to jest pewne powodzenia jutro
ta szczegolnie pytania o ekspansje krzyzakow ; D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...